Header image

Vládca robotov - bud’ vládcom sveta, v ktorom budeš riadiť roboty. Na kurze sa naučíš dávať LEGO robotom príkazy tak, aby ťa počúvali na slovo. V programe LEGO Mindstorms si vytvoríš program, ktorým prikážeš robotovi EV3, aby sa správal podľa tvojich predstáv. Príd’ si vyskúšať, či to dokážeš! Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v utorky od 14:20 do 15:50. Garantom kurzu je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

3D dizajnér - baví ťa čmárať si na okraj zošita rôzne tvary, či budovy? Daj svojim výtvorom aj tretí rozmer! Nauč sa vytvárať 3D modely v CAD softvéri, vymodeluj si svoje vlastné modely ako  kryt na smartfón, kľúčenku, prívesok či iný predmet a vytlač ho na 3D tlačiari. Zhmotni svoje predstavy! Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v utorky od 14:20 do 15:50. Garantkou kurzu je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Zábavné obvody - dokážeš prepojiť elektronické súčiastky tak, aby veci blikali, či pískali? U nás sa naučíš ako na to a svojim výtvorom sa môžeš pochváliť i kamarátom. Naučíme ťa vytvárať plošné spoje, spájkovať elektronické súčiastky, odmerať správne zapojenie a oživiť elektronické obvody. Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v utorky od 14:20 do 15:50. Garantom kurzu je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Junior programátor - chceš si postaviť poplašné zariadenie do izby, automatický polievač kvetov, lampu s meniacimi sa farbami, či parkovací senzor do auta? Na tomto kurze sa dozvieš, ako prepojiť svet senzorov so svetom počítačov a elektroniky. Naučíme ťa tvoriť krátke programy a k nim poskladať jednoduché elektronické obvody. Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v utorky od 14:20 do 15:50. Garantom kurzu je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Junior administrátor - šprtáš sa v počítačoch? Vždy niečo nastavuješ? Chceš mať bezpečnú WiFi sieť? Na tomto kurze sa počas štyroch stretnutí naučíš, ako si poskladať počítač, vytvoriť si v reálnom počítači virtuálny počítač, nainštalovať a nastaviť operačný systém,  zostrojiť sieťový kábel, či nakonfigurovať bezpečnú WiFinu. Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v utorky od 14:20 do 15:50. Garantom kurzu je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..    

 


 

Vyplň prihlášku na vybraný kurz !   smile

 

Minimálny počet účastníkov kurzu – 5

Maximálny počet účastníkov – 10

Po dosiahnutí minimálneho počtu prihlásených účastníkov

Ťa budeme kontaktovať a oznámime Ti termín kurzu.

Pri väčšom záujme kurzy budú otvárané počas celého školského roka.

Každý má šancu.

        Tešíme sa na Teba.  smile

V novembri 2017 sme spustili kurzy pre žiakov ZŠ v rámci projektu Juniverzity. Môžete si pozrieť zoznam kurzov.